Виберіть свою мову

Чому оренда?

7 причин, з яких варто розглянути можливість оренди навантажувача

Навіть якщо ваш склад функціонує без перебоїв і ви задоволені своїм парком навантажувачів, інколи може виникати потреба у додатковій підтримці для задоволення пікового попиту.
Короткострокова оренда часто використовується у логістиці для полегшення стресового навантаження у такі періоди, але є багато інших вагомих причин для короткострокової оренди навантажувачів навіть у більш спокійні періоди року.

Така можливість стане у пригоді незалежно від обсягів навантажувально-розвантажувальних робіт. Давайте розглянемо деякі переваги.

1. Ви не зв’язуєте капітал

Купуючи навантажувачі для розширення свого бізнесу, ви зв’язуєте значну частину коштів, які можна було б використати для інших цілей. Чому наступного разу не спробувати короткострокову оренду? Якщо високий попит у майбутньому буде зберігатися, ви зможете розглянути можливість придбання свого навантажувача, якщо ж ні, короткострокова оренда заощадить ваші кошти у довгостроковій перспективі.

2. Ви можете випробувати нові навантажувачі, перш ніж приймати рішення про купівлю

Важливо отримати відповідний навантажувач, і такі рішення не приймають поспіхом. Щоб полегшити цей процес, ви можете орендувати кілька навантажувачів на короткий термін і випробувати їх, перш ніж прийняти рішення про купівлю.

Image

3. Ви знаєте всі свої витрати з самого початку

Короткострокова оренда дозволяє значно полегшити життя ваших бухгалтерів. Багато постачальників послуг від самого початку визначають вартість оренди на потрібний вам термін. Це означає, що витрати можна прогнозувати, а ви убезпечите себе від сюрпризів, коли настане час оплачувати рахунки.

4. Без завчасного попередження? Жодних проблем

Одна з ключових переваг короткострокової оренди полягає у тому, що з моменту замовлення до поставки зазвичай проходить дуже мало часу. Не потрібно марнувати багато часу, очікуючи на виготовлення навантажувача, а це означає, що ви можете швидко підвищити продуктивність.

5. Ви можете повернути його коли завгодно

Орендований навантажувач допоміг вам без проблем пережити різдвяні свята, але що далі? Щоб орендований навантажувач не займав місце на території складу, коли робоче навантаження повернеться у звичні рамки, з якими ви можете справитися за допомогою штатної техніки, його можна повернути.

Image

6. Обслуговування зазвичай входить у комплект поставки

Складські приміщення — це середовища зі складними умовами, і хоча кількість аварій можна мінімізувати, повністю виключити їх ймовірність неможливо. На щастя, ваш постачальник у змозі забезпечити сервісне обслуговування, яке забезпечить експлуатацію вашого навантажувача з мінімальними простоями.

7. Широкий вибір

Орендуючи вилковий навантажувач на короткий термін, ви зазвичай не обмежені асортиментом навантажувачів, які випускаються на цей момент. До складу прокатних парків багатьох постачальників входить техніка різного віку та рівня зношеності. Тому незалежно від того, для чого саме чи вам потрібен навантажувач чи яку суму ви плануєте витратити, зазвичай завжди можна знайти навантажувач, який задовольнить ваші потреби.

Короткострокова оренда — це чудовий спосіб доповнити ваш парк навантажувачів у періоди високого попиту, але короткострокова оренда навантажувача може стати у пригоді не лише у такій ситуації.

Шлях Toyota

Наша місія — забезпечити виняткову ефективність ваших вантажно-розвантажувальних робіт, тому ми керуємося системою цінностей під назвою «Філософія Toyota».

Наша адреса

Вулиця 1 Травня, 15 В
68004, м. Чорноморськ,
Одеська обл., Україна
Тел: +38 (095) 530 40 14
e-mail: toyota@yts-ua.com