Виберіть свою мову

Концепція сервісу ТОЙОТА (TSC)

Задоволеність клієнта – через якісні продукти та сервіс наш пріоритет - для цього ми використовуємо концепцію сервісу Toyota — структурований підхід до оптимізації послуг завдяки 12-м ключовим цінностям.
АКРЕДИТАЦІЯ / ACCREDITATION
Завдяки системі акредитації ми гарантуємо, що наша діяльність у сфері сервісного обслуговування відповідає стандартам Toyota.
ШВИДКІСТЬ РЕАГУВАННЯ / RESPONSIVENESS
Швидкість реагування — це головний пріоритет, особливо коли ваша діяльність паралізована. Це означає швидке та ефективне відновлення вашого бізнесу.
СТАНДАРТИЗАЦІЯ / STANDARTIZATION
Де б ви не були, ви можете покластися на високі стандарти нашого сервісу і точне дотримання термінів.
ДЗІДОКА / JIDOKA
Дзідока (автономізація) — принцип, сутність якого полягає у виявленні проблем. Ми серйозно ставимось до всіх ваших проблем та усуваємо їх якомога швидше і безпечніше.
ГЕНТІ ГЕНБУЦУ / GENCHI GENBUTSU
«Піди і подивись»: саме так ми можемо оцінити реальний стан справ та вирішити кожну проблему.
ТОЧНА ВІДПОВІДНІСТЬ / EXACT FIT
Ми прагнемо точно відповідати вашим потребам. За допомогою відповідних людей, відповідних навичок, відповідних деталей та відповідних угод.
КАЙДЗЕН / KAIZEN
Довірившись нашій філософії постійного удосконалення, принципам філософії Toyota і нашій системі виробництва TPS, ви можете бути певні, що ми завжди працюємо над поліпшенням якості нашого сервісу.
ПОКАЙОКЕ / POKA YOKE
Poka Yoke («захист від помилок») – механізм або процес, розроблений для уникання помилок. Постійно покращуючи якість запасних частин і перевіряючи їх перед відправленням, ми забезпечуємо вчасну доставку потрібної деталі.
ХОСІН / HOSHIN
Завдяки нашому прагненню до довгострокового і стратегічного планування ви можете бути певні, що ми будемо задовольняти ваші потреби не лише завтра, але й протягом багатьох років.
ЛІКВІДАЦІЯ ЗАЙВИХ ВИТРАТ / ELIMINATION OF WASTE
Ми завжди спрямовуємо свої зусилля на ліквідації зайвих втрат та зведенні до мінімуму нашого впливу на довкілля.
ІНФОРМАЦІЯ У РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ / REAL TIME INFORMATION
Наші механіки мають доступ через Інтернет до всієї інформації, необхідної для роботи. Завдяки цьому ви можете не сумніватися в ефективності та високій якості сервісного обслуговування з мінімальною тривалістю простоїв.
ХЕЙДЗУНКА / HEIJUNKA
Принцип хейдзунка означає вирівнювання робочого навантаження і забезпечує рівномірність робочих процесів. Саме тому пріоритетом для нас є планування та складання графіків кожного візиту.

Шлях Toyota

Наша місія — забезпечити виняткову ефективність ваших вантажно-розвантажувальних робіт, тому ми керуємося системою цінностей під назвою «Філософія Toyota».

Наша адреса

Вулиця 1 Травня, 15 В
68004, м. Чорноморськ,
Одеська обл., Україна
Тел: +38 (095) 530 40 14
e-mail: toyota@yts-ua.com