Виберіть свою мову

Навантажувачі з пробігом

Навіщо купувати перевірений навантажувач із пробігом?

У разі купівлі обладнання для вантажно-розвантажувальних робіт багато покупців відразу розглядають купівлю нового обладнання, оскільки вважають, що це гарантує надійність, проте не треба ігнорувати можливість купівлі навантажувачів із пробігом. Використання навантажувача з пробігом може бути вигіднішим залежно від вимог підприємства.

Коли варто розглянути купівлю обладнання з пробігом?

Є певні ситуації, в яких підприємствам треба розглянути купівлю обладнання з пробігом, і це значною мірою залежить від того, як вони планують його використовувати. Компаніям варто розглянути купівлю навантажувачів із пробігом, якщо їм потрібне додаткове обладнання в періоди найбільшого завантаження або якщо вони не планують використовувати його на постійній основі — лише в одну зміну або кілька годин на день. В той же час інші підприємства можуть купувати обладнання з пробігом та використовувати його як основний навантажувач або парк навантажувачів, оскільки це є вигіднішим для них — це часто пов’язано з думкою, що навантажувач із пробігом дасть змогу виконати необхідну роботу за нижчу ціну.

Image

Переваги купівлі обладнання з пробігом

Купівля обладнання з пробігом має багато переваг: по-перше, обладнання з пробігом коштує дешевше за нове, особливо якщо навантажувачі мало використовувалися їхнім попереднім власником. Це означає, що підприємства, які вирішили придбати обладнання з пробігом, фактично купують високоякісний та високопродуктивний навантажувач за нижчу ціну, забезпечуючи вищу рентабельність порівняно з купівлею нового навантажувача.

Нижча ціна навантажувача з пробігом порівняно з новим навантажувачем також забезпечує більшу фінансову гнучкість підприємств. Наприклад, деякі клієнти віддають перевагу оренді навантажувачів із пробігом для виконання неосновних робіт або для доповнення наявного парку в періоди пікового завантаження як альтернативу використанню дорожчих нових навантажувачів. Це також є дуже привабливим для підприємств з обмеженим бюджетом. Навантажувачі з пробігом, куплені або орендовані у надійних постачальників, також зазвичай перебувають у відмінному стані завдяки виконанню регулярних технічних оглядів та обслуговування. Наприклад, усі навантажувачі з пробігом Toyota обслуговувалися фахівцями Toyota з використанням лише оригінальних запчастин. Це означає, що Toyota доступна повна історія обслуговування навантажувачів, і тому лише найкращі навантажувачі відбираються для ремонту, продажу або оренди.

Image

На що треба звернути увагу під час купівлі обладнання з пробігом?

Під час купівлі вилкового або складського навантажувача завжди треба шукати постачальника, який забезпечує високу якість своїх навантажувачів через їхнє повне обслуговування протягом усього строку служби, ремонт із використанням лише оригінальних запчастин та ретельну перевірку усіх критично важливих для безпеки компонентів. Провідні виробники, як-от Toyota, ретельно відбирають навантажувачі зі свого прокатного парку — вони відповідали за технічне обслуговування обладнання з моменту його виробництва і тому можуть надати інформацію про термін його служби та історію його обслуговування. Завжди важливо запитувати інформацію щодо повноти огляду, підготовки та гарантії, надаваної на навантажувач із пробігом, а також терміну його служби, оскільки це може вказати на проблемні ділянки. Зокрема, вила та щогли піддаються величезним навантаженням протягом усього терміну служби навантажувача. Чим вище висота підйому, тим більше навантаження, і тому важливо приділяти особливу увагу точкам кріплення щогли такого навантажувача. Якщо навантажувач використовувався на нерівній поверхні, покупець може очікувати знос шарніра задньої осі, тому цей момент також має бути перевірений та включений у будь-яку гарантію.

Перевагою навантажувачів із противагою Toyota є циліндр регулювання нахилу, який є частиною системи активної стабілізації, що допомагає знизити знос шарніра. На навантажувачі Toyota також встановлені двигуни промислового призначення для забезпечення якості та довгострокової надійності протягом другого та третього строку служби навантажувачів. Акумулятор є критично важливим компонентом будь-якого електричного обладнання для вантажно-розвантажувальних робіт. Вибирайте навантажувач із новим акумулятором або з гарантією на акумулятор від виробника. Приводний двигун також може зношувати електрообладнання, тому переконайтеся, що на нього також поширюється гарантія. Якщо покупцеві необхідно використовувати навантажувач із навісним обладнанням або якщо він вважає, що це може знадобитися у майбутньому, йому/їй треба вибрати модель із відповідним розташуванням вузлів гідравлічної системи, оскільки її модифікація може виявитися дуже дорогою. Купівля у затвердженого постачальника забезпечує надійну перевірку самим постачальником для полегшення вам процесу купівлі.

Що можуть очікувати покупці в разі купівлі обладнання Toyota?

Перевірене обладнання з пробігом Toyota дає покупцям змогу отримати доступ до найбезпечнішого, найнадійнішого та найдовговічнішого обладнання на ринку. Усі перевірені навантажувачі з пробігом Toyota є частиною прокатного парку Toyota і обслуговуються з дня їхнього виробництва сертифікованими технічними фахівцями Toyota з використанням лише оригінальних запчастин. Вони гарантують своїм клієнтам роботу своїх навантажувачів і тому прагнуть підтримувати їх у найкращому стані завдяки виконанню регулярного профілактичного обслуговування, і це можна легко помітити у якості пропонованого обладнання з пробігом. Вони відбирають для перепродажу лише обладнання з найкращим співвідношенням ціни та якості. Навантажувачі мають відповідати суворим стандартам якості та безпеки перед їхнім капітальним ремонтом у спеціалізованому центрі керування автопарком Toyota площею 200 000 квадратних футів, розташованому в Лестерширі. Капітальний ремонт усіх навантажувачів виконується фахівцями ремонтних цехів, і тому вони можуть підготувати їх відповідно до усіх вимог клієнта. Toyota також пропонує гнучкі варіанти фінансування, що означає, що підприємства можуть отримати вигоду від використання надійного обладнання, одночасно дбаючи про свій капітал.    

Алан Соверсбі, директор з оренди вживаного обладнання Toyota Material Handling UK, пояснив: «Купівля навантажувачів із пробігом у Toyota означає, що підприємства можуть розраховувати на навантажувачі найвищої якості, відремонтовані відповідно до найвищого стандарту якості та принципів всесвітньо відомої виробничої системи Toyota. Для перепродажу відбираються лише найкращі навантажувачі, тому ми прагнемо надати клієнтам доступ до найнадійнішого, найдовговічнішого і, найголовніше, найдоступнішого за ціною обладнання».

Шлях Toyota

Наша місія — забезпечити виняткову ефективність ваших вантажно-розвантажувальних робіт, тому ми керуємося системою цінностей під назвою «Філософія Toyota».

Наша адреса

Вулиця 1 Травня, 15 В
68004, м. Чорноморськ,
Одеська обл., Україна
Тел: +38 (095) 530 40 14
e-mail: toyota@yts-ua.com