Виберіть свою мову

Система керування парком I_Site

Система керування парком I_Site

I_Site — це система керування парком техніки, розроблена компанією Toyota понад 10 років тому. Наразі кількість під’єднаних до інтернету вилкових навантажувачів становить близько 70 000 одиниць.

Апаратна складова системи включає в себе модуль телематики та додаткові бортові датчики, що встановлюються на вилкові навантажувачі.

Завдяки цьому ваш парк техніки можна під’єднати до відділу обробки даних через автоматичну систему керування підприємством, а також до систем обробки даних Toyota.

Южтехсервіс успішно в 2021 році встановив та експлуатує цю систему у нашого клієнта з великим парком техніці – переваги системи I_site вже окупили всі витрати.

Image

Можливості I_Site

 • Аналіз експлуатації навантажувачів та роботи операторів
 • Доступ через веб-портал або мобільний застосунок
 • Автоматичні звіти, аналітичні діаграми
 • Контроль стану акумуляторної батареї
 • Датчики удару та функція віддаленого блокування, сповіщення про удари, сповіщення безпосереднього керівника про блокування
 • Дистанційний доступ до даних водія, керування водіями та контроль наявності дозволів
 • Контроль дотримання умов договорів
 • Перевірка перед початком роботи та надсилання сповіщень
 • Інтелектуальний контроль доступу (картка або брелок)

Нова функція: запит сервісного обслуговування через додаток I_Site

 • Зв’язуйтесь безпосередньо з нашою командою фахівців із сервісного обслуговування
 • Надсилайте повідомлення із запитом щодо сервісного обслуговування з вашого мобільного пристрою
 • Також передбачена можливість додати зображення та певне повідомлення
 • Швидко і просто: скорочуйте тривалість простоїв та підвищуйте продуктивність

I_Site забезпечує синхронізацію вашого бізнесу

 • Модуль телематики та додаткові датчики на навантажувачах
 • Додаткові бортові датчики
 • Системи обліку, автоматична система керування підприємством
 • Звіти щодо сервісного обслуговування від інженерів з експлуатації
Всю цю інформацію можна отримати на веб-порталі, зайшовши з ноутбука чи іншого мобільного пристрою.

Все, що потрібно знати про систему керування парком I_Site

Що таке керування парком техніки?

Під’єднавши всі навантажувачі в межах парку та передавши дані з кожного навантажувача на телематичну платформу, ви отримаєте рішення для керування автопарком. У його межах ви отримуєте доступ до списку всіх використовуваних навантажувачів і можливість контролювати та аналізувати їх активність завдяки даним, які надходять зі встановленого на них обладнання.

Керування парком техніки — це унікальний спосіб ефективного керування вантажно-розвантажувальними операціями, який ґрунтується на контролі всіх операцій навантажувачів. Керування парком техніки дає змогу зосередити увагу на різних аспектах вашої діяльності, як-от безпека, стандарти роботи операторів та рівні використання техніки. Отже, ви можете вжити заходів з метою підвищення ефективності та зниження експлуатаційних витрат, включно з додатковим навчанням, обміном інформацією з водіями або поліпшенням планування доступності навантажувачів.

За допомогою системи керування парком техніки, яка точно вимірює показники ефективності на складі, можна збирати дані, які допоможуть вам зрозуміти, що насправді відбувається на вашому складі.

Одним із прикладів подальших нововведень може бути порівняльний аналіз автопарку, який дасть змогу порівняти, наприклад, рівень використання та максимальні рівні ефективності з показниками інших користувачів автопарку.

Які сфери діяльності можна вдосконалити

Завдяки інтелектуальним навантажувачам від Toyota ви зможете підвищити продуктивність, вдосконалити систему безпеки праці та охорони здоров’я, підвищити рівень захисту оператора, що забезпечить довший строк експлуатації навантажувача. Інтелектуальний навантажувач забезпечить контроль і допоможе знизити витрати.

Підвищення продуктивності

Оптимізоване використання техніки: Дані системи I_Site, отримані від усіх вже під’єднаних інтелектуальних навантажувачів, свідчать, що більшість компаній можуть усунути значні витрати ресурсів, підвищивши рівень використання. Це, ймовірно, призведе до зниження рівня попиту на навантажувачі для багатьох наших замовників, коли ті почнуть використовувати дані для вдосконалення планування наявності вантажівок, але ми вважаємо, що маємо зробити цей відповідальний крок як постачальник ресурсів та діловий партнер.

Підвищення продуктивності водія: використовуйте дані для відстеження кожної вантажівки та кожного водія і визначайте, коли потрібна додаткова підготовка або закінчується термін дії ліцензії (додаткова інформація про те, чому і як це може підвищити продуктивність водія).

Інтелектуальний порівняльний аналіз для доступу та порівняння ефективності навантажувачів на різних майданчиках.

Підвищення рівня безпеки

Запобігання ризикам: ви можете керувати швидкістю навантажувача і тимчасово відключати навантажувачі після зіткнення, щоб запобігти аваріям і травмуванню водіїв.

Моніторинг ударів: завдяки датчикам удару ви можете вивчати зареєстровані удари, їх місце, час і швидкість. Ви маєте змогу переконатись, що після зіткнення навантажувач переходить у режим мінімальної швидкості, і може знову працювати у режимі повної потужності після перезавантаження авторизованим персоналом.

Безпека оператора: ви можете з легкістю перевіряти, які водії мають дозвіл керувати навантажувачем, перевіряти ліцензії та потребу в підвищенні кваліфікації водіїв, слідкувати за дотриманням водіями правил безпеки.

Контроль: завжди контролюйте все, що відбувається, де б ви не були, з можливістю вжити заходів у разі потреби.

Збільшення строку служби навантажувача та акумулятора

Довший строк служби завдяки оптимізації коефіцієнта використання навантажувача.

Ефективне використання електроенергії: завдяки можливості контролю та оптимізації використання акумулятора, для забезпечення довшого строку служби.

Зменшення витрат

Зменшуйте експлуатаційні витрати завдяки відстеженню використання і в разі потреби оптимізуйте розмір автопарку.
Уникайте пов’язаних з пошкодженнями витрат завдяки функціям системи безпеки.
Знижуйте вартість технічного обслуговування, відслідковуючи поводження з обладнанням.
Зменшуйте витрати на страхування за рахунок запобігання нещасним випадкам.

Як інтегроване телепатичне обладнання інтелектуальних навантажувачів сприяє підвищенню рівня обслуговування

Система I_Site дає змогу надсилати запит щодо обслуговування через застосунок. Ви можете зв’язатися безпосередньо з командою технічного обслуговування і навіть додати до запиту зображення і/або повідомлення. Дані про вартість обслуговування також доступні після під’єднання до систем даних обслуговування Toyota.

Телематика також може використовуватися для підвищення рівня підготовки та підтримки технічних працівників. Ми зосереджуємо увагу на тому, як інновації та можливість взаємозв’язку можуть покращити обслуговування наших клієнтів, а також наших технічних працівників.

Серед переваг — можливість під’єднання до нової мобільної платформи обслуговування для техніків T-Stream від Toyota. Цей інструмент для технічного обслуговування може надсилати дані з під’єднаних навантажувачів автомобілів спеціалісту з технічного обслуговування, що забезпечує високу ефективність обслуговування. Спрощене обслуговування під’єднаних до системи навантажувачів, з віддаленим оновленням та обслуговуванням відповідно до активності забезпечує скорочення часу простою та загальних витрат.

Виїзні технічні спеціалісти отримують дані в режимі реального часу і можуть забезпечити правильну та ефективну роботу заводського обладнання, що своєю чергою дає змогу знизити витрати на ремонт. Незабаром розумні інтелектуальні навантажувачі забезпечуватимуть можливість обслуговувати обладнання ще до того, як клієнт дізнаватиметься про цю потребу. Виявлення технічних проблем до їх виникнення забезпечить вищий рівень експлуатації та запобігання простоїв.

У майбутньому завдяки даним, отриманим від систем телематики, ми зможемо повністю змінити нашу бізнес-модель з урахуванням потреб замовника і надавати найкращі консультації та підтримку. Завдяки під’єднаним до системи навантажувачам наша компанія зможе рухатись до предиктивного обслуговування, ремонтуючи ваші навантажувачі до того, як виникне проблема, з метою забезпечення повної відсутності несправностей.

 

Шлях Toyota

Наша місія — забезпечити виняткову ефективність ваших вантажно-розвантажувальних робіт, тому ми керуємося системою цінностей під назвою «Філософія Toyota».

Наша адреса

Вулиця 1 Травня, 15 В
68004, м. Чорноморськ,
Одеська обл., Україна
Тел: +38 (095) 530 40 14
e-mail: toyota@yts-ua.com